Lovestyle.org Forum Важни теми:
Правила на форума
Рангове - рязяснение
Репутация - рязяснение

Назад   Lovestyle.org Forum > Техническа част > За форума, сайта и IRC канала
Потребителско име
Парола
Регистрация Помощ (FAQ) Участници Календар Търсене Съобщенията за деня Маркирай форумите като прочетени

Съобщения

Управление на темата Търси в темата
стар 29-08-2007 г., 20:05   #1
antonius
PR
Перец

antonius's Avatar

Регистриран от: Mar 2005

Rep Points: 1117
antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000

Кака според вас трябва да изгежда един сайт за пикап

Здравейте седя си и си тапея и си мисля даже.... :

Та се замислих след поредната как АДЖАБА тереба да изгежда един сайт за пикап мам не за онова с големите гуми а за ОНУЙ дето да сваляш ммммдамите ???????

Та като се замислям не ТРЕБА ли в него да има и оште НЕЩТО примерно нали има ЖЕНСКО ТАКОВА ЗА СВАЛЯНЕ НА МАЖЕ ДЕ......

ПА НАЛИ като се замисли малко човек..... този ПИКАП може да се използва не само за саблазнение.......може и за издигане в СЛУЖБИЦАТА....

А ДА щях да забравя..... Добре де..... нали в нащто си БГ демек НАШЕНСКОСИ има вече хора които са доста напред с материалот....Та тези хора немоели и тех да ги сложим некаде та от добра воля и те да казват от време на време ко правят чий и каде го дирят.....че нали у свето си попринцип ама.... принас малко по така.....

Та кажете драги ми ЧИТАТЕЛИ ПРАКТИЦИ И ВИЕ БАШ НАЩЕ
КАКВО ВПОРЕД ВАС ТРЯБВА ДА ИМА В ЕДИН САЙТ ЗА ПИКАП
бирата се зане е от мен ако неми ВЕРВАТЕ на ви тел:0895 746 086
а обате се се ако не ви е срам да се на жуцаме ТОГЕДАР
стар 30-08-2007 г., 22:51   #2
voyager
jalayaatrika

voyager's Avatar

Регистриран от: Aug 2005

Rep Points: 5054
voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000voyager Репутация > 2000

Изпрати съобщение през ICQ до voyager
lovestyle.org е добър, но на всички ни е ясно че вече има Web 2.0 и т.н. (хуйни).

Та какво може да е по-добре направено

1) Стурктуриране на информацията.

3-те категории си ми харесват както са, но вътре малко трябва да се ... попроменят някой неща (лично мнение). Например, има моменти където се припокрива една и съща информация.

Интересно ще е да се направи и нещо като "self-training program" - мисии с различни цели всеки ден (както беше StyleLife Challenge) и в края на месеца "новобранката" да не е чак толкова зелен. Абе гледайте от Style той е... нечовек такъв бизнес направи, че не е истина.

style.lover.ru - изцяло преведен и добавен към сайта. Доста интересни неща има там.

Да има секция с най-изявените личности от обществото, добри техни поустове да се вкарат подобно на както http://www.bristollair.com е направено.

Също така да се попреведе малко мат'риал от там и да се вкара в основния сайт няма да е лоша идея. Най-вече - защото тука има доста поустове дето са "преведени ама не баш". /лично мнение/

Да се добавят повечко пинизи (не се правете, почнах да ги научавам и аз

2) Графично оформление - имаме съфорумец, igrach, който ако иска може да помогне с тази част

3) Видео-част... и разни ей-такива филмчета дето ние си ги правим, разделена на няколко части:
- Пикап видеота (истински полеви подходи на Наш'те).
- Бира без скара (простотиите...)

4) Нещо като http://dreal.net да има ще падне голям смях. Системата се казва wiki, и може да се сложи и тя там...

5) Ъм, по-добра система за social networking в сайта. Не че текущата нещо, ама facebook и myspace определено са доста напред с материала.
?blog-ове? за всеки който иска? (не че моя има шанс да го поддържам дълго време де :П ама ще чета с кеф GD, nefertum, ki ,antonius, kambera, ...)

Та ако на някой му стана ясно каква манжа с грозде ми е в главата... за сметка на това - ще стане един от най-посещаваните БГ сайтове със сигурност

Най-важното - да се запази веселия тон, да се наблегне че пикапа е за удоволствие, и не е нужно да се доказва на който и да е каквото и да е.

Ще нарисувам как си го представям, и след 7-ми септември като имам малко свободно време звънни да се чуем да ти го дам както си го представям.

Ще е интересно да се чуят и още мнения, и да направиме най-добрия български ресурс за пикап. Тоя път - от общността за общността. Лично аз мога да се заема с wiki софтуера, тъй като имам [някакъв] опит там...

Външни връзки към нечовешките ресурси като: http://e-bane.net, http://dreal.net и разни други такива
voyager is offline   Reply With Quote
стар 31-08-2007 г., 11:11   #3
bogoizbranata
Дама

Регистриран от: Sep 2005

Rep Points: 6145
bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000bogoizbranata Репутация > 2000

Изпрати съобщение през ICQ до bogoizbranata
Мили ми Антончо (ти между другото къде се ската като се срещахме на по бира????)
Ето ти моето мнение по въпроса.
Един сайт за красиво общуване, запознаване и lifestyle трябва да изглежда (ако е необходимо) само и единствено като реклама. Кратко, точно и зкушаващо.
Интернет пространството ако се погледне от този ъгъл е просто още една от многото възможности за популяризиране на идей.
Ако обаче не се работи практически в живия живот сайта ще си остане просто поредната дърдорилня, където всеки ще се опитва да внуши че е нещо, някой и т.н. в което между другото тръгва да се превръща и саита в чийто форум се изказваме.
Сайта според мен трябва да изглежда що годе така:
1. Основна цел.
2. Основна идея.
3. Лек намек за това което реално се случва
4. Малко теория
5. Много упражнения за самоосъвършенстване
6. И много обяви за кога къде и как за реално оттрениране
Да не би зад тази идея тук, да не стои вече един приличен потенциал от реални хора (квалифицирани треньори, натурали, жени ако щеш - нали това е една от целите)
Ето какво му липсва според мен. Организация. Организация на това всичко изписано и изприказвано да се оттренира и осъвършенства.
ДА се използва потенциала, който вече избройх, но не някой да се мъчи да ми взима телефона докато сме на по бира просто защото съм жена и дай сега да потренирам или да се покажа на някой който е наясно за какво иде реч (аз съм педагог по образование, но няма да пиша оценки на никой - всеки сам трябва да си намери мястот). Жените в този форум могат да са ви полезни, но трябва да го осъзнаете.

Има още какво да кажа по твоя въпрос, но ще го направя малко по-късно.
bogoizbranata is offline   Reply With Quote
стар 31-08-2007 г., 17:44   #4
peperudka
Дама

peperudka's Avatar

Регистриран от: Oct 2005

Rep Points: 11002
peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000peperudka Репутация > 2000

Ами как...първо, не знам защо това се води форум на мъже. В крайна сметка умението да общуваш красиво е нужно на всеки. Жени АФЦта има много. Според мен трябва да има и пикъп за жени. В крайна сметка сме малко различни по отношение на свалките (ние от Венера, вие от Марс). Имаше в старите теми доста добри съвети за жени, но с течение на времето и регистрациите на около 100 тийнейджъра, чиято представа за жената е "онуй дето трябва да се дърпа за плитките" нещата доста се промениха. Не ми харесва представата на някои, че сме врагове. Още по-малко ми харесва представата, че "пикъпа е средство да си вреш пи..ката навсякъде и колкото може повече, пък ако минеш 50 си супер алфа". За това си има друга дума, ама нали см дама няма да я споделям с вас. 1во: Когато аз и другите "зли каки" дадем съвет, то е за да помогнем. То е, защото известно количество батковци преди вас са успели/или не, да ни свалят, следователно имаме поглед върху грешките и успехите. О, за сведение, всяка от нас изглежда добре - следователно имаме опит с разни младежи по улиците и клубовете, които са ни заговаряли. Не ща да звуча надуто, но си е така Тоест, можем да дадем добър съвет, понеже от ФР-тата се разбира (поне за нас е разбираемо), какво аджеба искат жените. Дори когато ви ебаваме, е с добро чувство в стил "Миличък, колко си ми заблуден". Ако зависи от мен ще изтрия всички сексистки материали, които насаждат у децата чувството, че момИчетата са ВРАГ. От този форум хванах уртикария към изразите "Жена и логика..." или "Жените не знаят какво искат" или "Прайш ми шит-тист видиш ли" О, хората на първа страница по репутация не случайно са там. Има и още няколко, които не пишат и за това не са там (Размазан, Калоянски, шарик и Барс, за вас говоря). 2ро: Може би наистина трябва д се направи раздел "Пикъп за жени", на мен ми се ще да помагам на заблудени девойки. 3то: Скъпите админи станаха много безучастни, имам чувството, че им писна, а наистина пишеха стойностни материали. 4то: Наистина никаква организация тук. Нито на срещите, нито на Акциите. Имам чувството, че те се получават само когато стане скучно и се правят за да не замре форумът.

П.П. - Това не беше феминистично изказване. Не съм феминистка (те са дебели и мустакати )
П.П. 2 -Антоне, оправяй си печатните грешки бре, имаш в заглавието а това е гаф, интелигентно момче изглеждаш, недей така, с Ки постигнах напредък

http://youtube.com/watch?v=JhpZfltbnAQ
peperudka is offline   Reply With Quote
стар 04-09-2007 г., 01:23   #5
BOPTEKC
Свой

BOPTEKC's Avatar

Регистриран от: May 2007

Rep Points: 8422
BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000

Отностно девойките, според мои лични наблюдения требе да се работи най-вече върху походка, език, маниери и социални умения. Ще дам няколко примера.
1. Ледена принцеса с усмивка тип яла съм 5 кила лимони. Да разбирам че е пълно с индивиди с поведение кристоска между рицар, супермен, прислужник и кученце. Но не приемам второкласно поведение от мен и от другите около мен. Една истинска дама може да се справи с такава ситуация с финес. Даже аз лично обичам да подходя някоя девойка като АФЦ. Така много лесно разбирам с какво си имам работа.
2. Жена със темперамент на скумрия в консерва. Първия и последен път когато съм си губил времето да водя 20 мин разговор с девойка, която има социални умения на мечка по време на зимен сън беше само за да си докажа, че сетове могат да се отварят и с патерици, също така и за да я занимавам докато френда вземе телефона на другата мацка.
3. За третия тип ми е най-много жал. Има едно момиче в университета, е да малко е с тегло над нормата, но ме кефи като човек и характер. Само и липсва увереност за да бъде с мен.
Това ме подсеща за най-важното. Увереноста. Красотата е субективно възприятие. Всичко опира до характер и увереност.

Отностно феминистките, според мен те по характер не се различават от мъжете, които възприемат жените като ловен трофей.

По главната тема съм писал в други подобни теми във форума, пък и ми е омръзнало да се повтарям. Мнение и съвети съм давал, но не очаквам кредит за това. Просто сякаш е по-важна политиката от колкото истината. Но това е друга тема.
стар 07-09-2007 г., 21:55   #6
antonius
PR
Перец

antonius's Avatar

Регистриран от: Mar 2005

Rep Points: 1117
antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000antonius Репутация > 1000

Добър вечер като за начало... Нека да започна с изкрените си извинения относно правописами ........(срам ме е , но се уча )

ИИИИИИ......... Много мерси на вас хората на които все още ви ПУКА
( ВОРТЕКС явно отново си сгрешил мястото за заяждане)
И все пак мерси ВОРТЕКС Изкам да благодаря и на всички 100 и нещо народ дето видяха темата и не написаха нищо МЕРСИ ...............

Нека кажа нещо и на ТЕБ... ПРИЯТЕЛЮ...дето четеш това ....не използвай темата да се заяждаш с хората ....... ПРОСТИЧКО напиши това което мислиш ...това което чустваш ...това което изкаш да видиш и да разбереш...
Това което не ти е обеснено това което не схващаш .......напиши с простички думи КАКВО ИЗКАШ
Простичко е нали... а бирата е от мен
стар 08-09-2007 г., 20:05   #7
BOPTEKC
Свой

BOPTEKC's Avatar

Регистриран от: May 2007

Rep Points: 8422
BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000BOPTEKC Репутация > 2000

Cool

Цитат:
Първоначално публикувано от antonius
Добър вечер като за начало... Нека да започна с изкрените си извинения относно правописами ........(срам ме е , но се уча )

ИИИИИИ......... Много мерси на вас хората на които все още ви ПУКА
( ВОРТЕКС явно отново си сгрешил мястото за заяждане)
И все пак мерси ВОРТЕКС Изкам да благодаря и на всички 100 и нещо народ дето видяха темата и не написаха нищо МЕРСИ ...............

Нека кажа нещо и на ТЕБ... ПРИЯТЕЛЮ...дето четеш това ....не използвай темата да се заяждаш с хората ....... ПРОСТИЧКО напиши това което мислиш ...това което чустваш ...това което изкаш да видиш и да разбереш...
Това което не ти е обеснено това което не схващаш .......напиши с простички думи КАКВО ИЗКАШ
Простичко е нали... а бирата е от мен

Аз съм от хората които все още им пука. И съм адски ядосан от бездействието. Съжелявам ако очакваш да ти кажа, браво добра работа вършиш, всичко е на шест. Сайта е най-якия в Северното полукълбо, по-голяма активност не може да се иска. Акции има всеки ден. Тренинги всеки месец.
Мнението за сайта ще го повторя, въпреки че можеше да използваш търсачката.
1. Има жестока нужда от нов дизайн.
2. Информацията трябва да се подреди така че да е лесна за намиране и усвояване.
http://www.lovestyle.org/forum/showthread.php?t=1903
Професионален дизайнер съм от 6 години, така че може да ми вярваш.
А за предишното ми мнение е отговор на пеперудка а именно какъв съвет бих могъл да дам на девойка която иска да привлича качествени мъже. Щото всяка по-добре облечена може да привлече петдесе изпаднали говеда.
Ако имах нужда да се заяждам нямаше да съм тука от доста време.
Важен съвет, по малко обиждане от критика и повече действие!
Съобщения

Управление на темата Търси в темата
Търси в темата:

Разширено търсене

Правила за публикуване
можете да създавате нови теми
можете да отговаряте в теми
можете да прикрепяте файлове
не можете да редактирате своите мнения

vB кодовете са разрешени
Емотиконите са разрешени
[IMG] кодовете са разрешени
HTML кодовете са забранени

Всички времена са дадени във формат GMT +2. Часът в момента е 15:42.

Софтуер на форума: vBulletin версия 3.6.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.