View Single Post
стар 09-10-2004 г., 18:44   #1
nefertum
Administrator
Admin

nefertum's Avatar

Регистриран от: Apr 2004

Rep Points: 1796
nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500nefertum Репутация > 1500

Изпрати съобщение през ICQ до nefertum
Exclamation Рангове и титли на потребителите

От днес, 09.10. ще забележите рангове в полето Аватор.
През първите месеци от създаването на форума се бях допитал до регистрираните тогава потребители за необходимостта от Рангове. Благодаря им за отговорите и съветите. Именно техните мнения и препоръки лежат в основата на въведените днес рангове. И именно поради тази причина аз не съобщавам броя на мненията, необходими за определен ранг.

Ето списъка на ранговете
1. Ползвател
2. Читател
3. Активен
4. Свой

Така определените рангове, както вече сте се досетили зависят от броя на мненията.

Тези рангове са формално разпределени. така се отчита активността на всеки потребител. Те служат само и единствено за това. Засега.

Освен тях съществува и още едно разделение, а именно:
1. Администратор
2. Модератор

Това е. Ако има предложения за нови рангове - давайте ги насам. Ще взема под внимание всяко мнение по този повод.